APIE MUS ARPRESA

UAB „Arpresa“ pagrindinė veikla – knygų ir kitų prekių platinimas bei pardavimas. Savo veiklą ji vykdo visose Baltijos šalyse:  Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Įmonė vysto du prekinius ženklus „Didysis žaidimas“ ir „HomeClub“.

image

Didysis žaidimas – tai 2005 metais startavęs tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu kviečiant įsigyti įdomių knygų, įvairiausių prekių grožiui, gerai savijautai puoselėti ir buičiai gerinti bei kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti įspūdingus prizus.

image

HomeClub – tai 2016 metais startavęs TV projektas, efektingomis ir įtraukiančiomis TV reklamomis siūlantis galimybę įsigyti įvairias kokybiškas grožio, galanterijos, sveikatinimo ir buities prekes.

 

image

Kodėl mes organizuojame žaidimus?

Tiesiog norime atkreipti Jūsų dėmesį! Mes organizuojame žaidimus turėdami tokius pat motyvus, kaip ir daugelis parduotuvių, kurios nuolat stengiasi kuo įspūdingiau įrengti savo vitrinas, kad jos pritrauktų praeivių dėmesį. Savo organizuojamus žaidimus galime pavadinti tarsi „vitrinų dekoracijomis“. Norime, kad mus pastebėtumėte!

Mes organizuojame Didįjį žaidimą turėdami pagrindinį tikslą – pristatyti Jums mūsų knygas ir prekes. Esame įsitikinę, kad galimybė laimėti žaidime skatina susidomėti mūsų pasiūlymu ir atsiųsti atsakymą mums. O aukštos kokybės prekių įvairovė yra tiesioginis motyvas tarti užtikrintą TAIP!

image
Kviečiame Jus dalyvauti Didžiajame žaidime!
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu, kviečiant asmenis užsisakyti siūlomas prekes ir kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti prizus.

Daugiau informacijos: (8 700) 700 77 arba  [email protected]

Registracija internetu
×

    Registracija į Didįjį žaidimą