APIE DIDĮJĮ ŽAIDIMĄ
Su Jumis jau nuo
2005

Didysis žaidimas – tai išskirtinė galimybė įsigyti įdomių knygų, pačių įvairiausių grožio, galanterijos, sveikatinimo, namų apyvokos prekių. Atsakinga ir kūrybinga Didžiojo žaidimo komanda rūpinasi, jog Jums būtų pateikiami tik kokybiški ir vertingi pasiūlymai, kurie pradžiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų artimuosius!

Be to, dalyvaudami Didžiajame žaidime Jūs įgysite unikalias galimybes laimėti įspūdingus prizus ir gausite nuostabias dovanas!

Projektas „Didysis žaidimas“ Lietuvoje startavo 2005 metų birželio mėnesį. Tuo metu buvo aiškiai pastebimas Lietuvos žmonių susidomėjimas knygomis. Tapo akivaizdu, kad tarp gausybės laisvalaikio leidimo formų, žmonės nepamiršo knygos, yra linkę ją įsigyti ir skaityti, tačiau jiems būtina pasiūlyti modernių ir patogių prekybos knygomis būdų, kurie jau nuo seno žinomi Vakarų šalyse.

Tuo metu mums nusišypsojo laimė susipažinti su svarbiu partneriu – „Reader‘s Digest“. Tai plačiai pasaulyje žinoma tarptautinė leidybos ir tiesioginės rinkodaros kompanija įkurta dar 1922 metais, užsiimanti knygų, žurnalų ir įvairios literatūros leidyba bei platinimu. Jie noriai pasidalino su mumis savo milžiniška patirtimi ir įkvepiančiomis idėjomis.

Taip pagal visame pasaulyje naudojamą „Reader‘s Digest“ modelį Lietuvos gyventojams pirmą kartą buvo išsiųsti laiškai su kvietimu dalyvauti Didžiajame žaidime ir pristatyta specialiai žaidimui išleista įspūdinga „Reader‘s Digest“ knyga „Didieji pasaulio stebuklai“. Susidomėjimas ir įsitraukimas buvo tiesiog milžiniškas ir tai buvo geriausias mūsų darbo įvertinimas!

Ir šiandien jaučiame aktyvų savo vertinamų žaidimo dalyvių palaikymą ir įsitraukimą, o tai mus skatina ieškoti dar įvairesnių, patrauklesnių būdų pasiūlyti naudingų ir kokybiškų prekių.

Smagu, kad mūsų pasiūlymai padeda Jums tapti didesniais knygų mėgėjais, uolesniais skaitytojais! Malonu, kad taip pat mielai naudojatės galimybėmis įsigyti skoningų papuošalų, kvepalų, kokybiškų aksesuarų, gerai savijautai puoselėti skirtų maisto papildų, masažuoklių, įvairiausių virtuvės prietaisų. Mūsų pasiūlymuose taip pat visada rasite puikių idėjų, kaip dekoruoti namus – dailių staltiesių, įvairių žvakių, šiltų pledų, lovatiesių… Ir dar daug ko, kad Jūsų namai žavėtų jaukumu ir komfortu.

Su dideliu atsidavimu dirbame, kad Jums visada pateiktume puikių idėjų, kaip maloniai nustebinti savo mylimiausius: draugus, artimuosius, šeimos narius… Juk taip gera padovanoti tai, kas suteiks džiaugsmo. Dabar tikrai turite iš ko pasirinkti!

image

Dalyvauti ir žaisti Didžiajame žaidime gali kiekvienas, gavęs mūsų pasiūlymą. Dalyvaujant mūsų organizuojamame žaidime, nebūtina ką nors pirkti. Visi žaidėjai turi progą laimėti!

Šiuo metu vyksta jau 24-asis Didysis žaidimas. Iš viso įvairiais mūsų žaidimo prizais buvo apdovanoti virš 7660 laimėtojų, kurie pasidalino daugiau nei 1430000 EUR. Šie skaičiai įrodo – mūsų daug metų vykstančiame žaidime dalyvauti išties verta!

Ištarti žodžius – JŪS LAIMĖJOTE – mums labai malonu!

Apie Reader's Digest

„Reader‘s Digest“ – plačiai pasaulyje žinoma tarptautinė leidybos ir tiesioginės rinkodaros kompanija, įkurta 1922 metais ir užsiimanti knygų, žurnalų ir kitos literatūros leidyba bei platinimu. Skaitytojams siūlomi leidiniai yra informacinio, pramoginio ir šviečiamojo pobūdžio. Tai pažintinės knygos, žinynai iš serijos „pasidaryk pats“ (sveikata, virtuvė, sodininkystė ir pan.), muzikiniai įrašai ir jų kolekcijos, video, atlasai. Sulaukusi ypatingo skaitytojų dėmesio, ypač dėl aukštos kokybės leidinių, „Reader‘s Digest“ tapo viena didžiausių leidybos bendrovių daugelyje šalių.

Savo klientams „Reader‘s Digest“ siūlo išskirtinę galimybę susipažinti ir įvertinti siūlomus leidinius Jiems patogiausiu būdu, patogiausioje vietoje – namuose. Todėl ir kreipiasi į skaitytojus, atsiųsdami savo leidinių pasiūlymus paprastuoju paštu. Skaitytojams, užsisakiusiems leidinį, jis pristatomas tiesiai į jiems artimiausią pašto skyrių. Taigi skaitytojams nereikia eiti į knygynus, o tam, kad įvertintų pageidautą leidinį ir nuspręstų, ar nori jį pasilikti, jiems tereikia pasklaidyti jį namuose. Apie įmonės veiklą išsamiau skelbiama interneto puslapyje www.rd.com.

Tokie žaidimai, kuriuose siūloma įsigyti specialiai jiems išleistų knygų, kruopščiai atrinktų prekių ir kartu laimėti įspūdingus prizus vyksta daugelyje pasaulio šalių, tokių kaip Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Suomija, Švedija, Latvija, Estija.

Kviečiame Jus dalyvauti Didžiajame žaidime!
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu, kviečiant asmenis užsisakyti siūlomas prekes ir kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti prizus.

Daugiau informacijos: (8 700) 700 77 arba  [email protected]

Registracija internetu
×

    Registracija į Didįjį žaidimą