2012 m. rugpjūčio 9 d.

Pagrindinio – 120 000 LT – prizo laimėtojos Didžiajame žaidime-13 sėkmė atnešė džiaugsmo ir dovanų jį aptarnavusiam Jonavos 1-ajam kilnojamajam paštui! Šio pašto darbuotojos buvo nuoširdžiai pasveikintos Didžiojo žaidimo komandos ir apdovanotos vertinga bei labai įdomia knyga „Sveiko ir aktyvaus gyvenimo vadovas“. Žaidimo organizatoriai kartu su dovanomis skyrė ir Sėkmės sertifikatą, pažymintį, jog būtent Jonavos 1-ajame kilnojamajame pašte buvo aptarnauta Didžiojo žaidimo-13 nugalėtoja p. S. Vyšniauskienė. Pasveikinti pašto darbuotojų, jiems asmeniškai padėkoti ir įteikti dovanų nuvyko Didžiojo žaidimo komiteto pirmininkė Eglė Bukauskienė.

Džiugu, kad jau liepos 23 d. prasidėjo Didysis žaidimas-14! Šių metų gruodžio 17 d. bus nustatyti nauji laimėtojai, kuriems ir vėl bus įteikti įspūdingi piniginiai ir daiktiniai prizai! O išsiaiškinus Didžiojo žaidimo-14 pagrindinio prizo laimėtoją, vertingos dovanos vėl nudžiugins jį aptarnavusio pašto darbuotojus! Jais tikrai galite tapti ir Jūs!

Kviečiame Jus dalyvauti Didžiajame žaidime!
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu, kviečiant asmenis užsisakyti siūlomas prekes ir kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti prizus.

Daugiau informacijos: (8 700) 700 77 arba  [email protected]

Registracija internetu
×

    Registracija į Didįjį žaidimą