2013 m. sausio 23 d.

Didžiojo žaidimo-14 pagrindinio 120 000 LT prizo laimėtoją aptarnavusiam Vilniaus 50-ajam paštui įteiktos UAB „Arpresa“ dovanos!

Sėkmė, nusišypsojusi Pagrindinio – net 120 000 LT – prizo laimėtojai Didžiajame žaidime-14, atnešė puikių dovanų ją aptarnavusiems Vilniaus 50-ojo pašto darbuotojams! Jie apdovanoti vertinga bei įdomia knyga „Nepaprastos istorijos iš praeities“!

Dar sykį tariame Jums „Ačiū!“ ir nuoširdžiai sveikiname visos Didžiojo žaidimo komandos vardu!

Žaidimo organizatoriai kartu su dovanomis skyrė ir Sėkmės sertifikatą, pažymintį, jog būtent Vilniaus 50-ajame pašte buvo aptarnauta Didžiojo žaidimo-14 nugalėtoja p. G. Jeršova iš Vilniaus!

Pasveikinti pašto darbuotojų, jiems asmeniškai padėkoti ir įteikti dovanų nuvyko UAB „Arpresa“ direktorius Ričardas Bernotavičius.

Mums išties džiugu pasidalinti puikia žinia, jog jau prasidėjo Didysis žaidimas-15! Vadinasi, kitąsyk vertingos dovanos gali nudžiuginti ir Jus!

Kviečiame Jus dalyvauti Didžiajame žaidime!
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu, kviečiant asmenis užsisakyti siūlomas prekes ir kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti prizus.

Daugiau informacijos: (8 700) 700 77 arba  [email protected]

Registracija internetu
×

    Registracija į Didįjį žaidimą