2014 m. liepos 23 d.

Vilniaus 43-asis paštas jau antrą kartą įvertintas „Sėkmės pašto“ titulu ir „Didžiojo žaidimo“ dovanomis!

Didžiojo žaidimo-16 1-ojo Specialiojo prizo laimėtoja p. Z. T. Valečkienė iš Vilniaus džiaugiasi laimėjusi naujutėlaitį automobilį HYUNDAI i 30 su KASKO draudimu vieniems metams!

Sėkmė, lydėjusi mūsų žaidimo dalyvę, plačiai nusišypsojo ir Vilniaus 43-ojo pašto darbuotojams, aptarnavusiems prizo laimėtoją. Visiems šio pašto darbuotojams įteikėme dovanų vertingais patarimais, įspūdingomis nuotraukomis ir nepaprastais receptais nustebinsiančią knygą „Maistas gydo“.

Žaidimo rengėjai kartu su kruopščiai parengtomis dovanomis skyrė ir Sėkmės sertifikatą, pažymintį, jog būtent šiame pašte buvo aptarnauta Specialiojo – net 50 000 LT vertės – prizo laimėtoja.

Įspūdinga, kad Vilniaus 43-ojo pašto darbuotojai Sėkmės pašto titulą pelno jau antrąjį kartą!

2013 metais jie aptarnavo ir Didžiojo žaidimo-15 1-ojo 50 000 LT vertės Specialiojo prizo ir 2000 LT Papildomos premijos laimėtoją p. E. R. Stanciką iš Vilniaus. Taigi Vilniaus 43-ajame pašte aptarnauti netgi 2 puikių žaidimo prizų laimėtojai!

Pasveikinti pašto darbuotojų, jiems asmeniškai padėkoti ir įteikti dovanų nuvyko UAB „Arpresa“ direktorius Ričardas Bernotavičius.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame viso Didžiojo žaidimo darbuotojų vardu ir kartu su Jumis džiaugiamės Jūsų stulbinančia sėkme!

Kviečiame Jus dalyvauti Didžiajame žaidime!
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu, kviečiant asmenis užsisakyti siūlomas prekes ir kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti prizus.

Daugiau informacijos: (8 700) 700 77 arba  [email protected]

Registracija internetu
×

    Registracija į Didįjį žaidimą