2015 m. liepos 29 d.

Telšių centrinio pašto darbuotojai jau apdovanoti „Didžiojo žaidimo“ dovanomis!

Didžiojo žaidimo-17“ 1-ąjį Specialųjį 15 000 EUR vertės prizą: puikų automobilį HYUNDAI i30 laimėjo p. Jonas Juškus iš Telšių. Laimėtojo pageidavimu, prizą jis atsiėmė pinigais – 15 000 EUR jau pervesti į jo sąskaitą.

Šia proga puiki dovana – vertinga ir įdomi knyga „VISKAS APIE DARŽOVES“ jau įteikta visiems Telšių centrinio pašto darbuotojams, kurie aptarnavo laimėtoją, bei regiono vadovui.

Žaidimą organizuojančios įmonės UAB „Arpresa“ kolektyvas siunčia nuoširdžią padėką Telšių centrinio pašto darbuotojams už jų puikų darbą ir indėlį supažindinant klientus su vykstančiu „Didžiuoju žaidimu“. Ačiū Jums!

UAB „Arpresa“ direktorius Ričardas Bernotavičius ir visi įmonės darbuotojai džiaugiasi sėkmingu bendradarbiavimu su Lietuvos paštu ir primena, kad jau 2015 m. gruodžio 21 d. įvyks  „Didžiojo žaidimo-17“ finalas, kurio metu bus išdalinta dar daugiau įspūdingų prizų, kurių vertė – daugiau nei 60 000 EUR! Tuomet dovanos vėl džiugins visus Didžiojo ir Specialiojo prizų laimėtojus aptarnavusių Lietuvos paštų darbuotojus!

Dar kartą dėkojame ir linkime gražios ir įspūdingos vasaros!

Kviečiame Jus dalyvauti Didžiajame žaidime!
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu, kviečiant asmenis užsisakyti siūlomas prekes ir kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti prizus.

Daugiau informacijos: (8 700) 700 77 arba  [email protected]

Registracija internetu
×

    Registracija į Didįjį žaidimą