NAUJIENOS Įvykiai ir naujienos
2023 m. Jūsų gerai savijautai

Maloniai pranešame, jog šiandien, 2023 m. gegužės 29 d., buvo išaiškinti Didžiojo žaidimo-25 laimingieji, kuriems grąžinsime jų sumokėtus pinigus už katalogo „Jūsų gerai savijautai“ įsigytas prekes.

Jais tapo:

p. P. Semsia iš Varėnos r. sav.

p. P. Norkus iš Kelmės r. sav.

p. M. Guokienė iš Utenos r. sav.

p. J. Jėcka iš Kupiškio r. sav.

p. A. Palavinskienė iš Jurbarko r. sav.

p. M. B. Gilvickienė iš Raseinių r. sav.

p. E. Mockutė iš Kauno m. sav.

p. R. S. Rinkevičius iš Kauno m. sav.

p. L. Abelienė iš Vilniaus m. sav.

p. V. Goštautaitė iš Ignalinos r. sav.

Džiaugiamės Jūsų laimėjimu ir nuoširdžiai sveikiname!

 
Masažinio atlošo „Live&Relax 3in1“ pasiūlymas
Maloniai pranešame, jog šiandien, 2023 m. gegužės 15 d., buvo išaiškintas Didžiojo žaidimo-25, masažinio atlošo „Live&Relax 3in1“ pasiūlymo 500 EUR Padėkos prizo laimėtojas. Ja tapo p. E. Dubosienė iš Vilniaus. Džiaugiamės Jūsų laimėjimu ir nuoširdžiai sveikiname!
2023 m. Pavasarinio katalogo pasiūlymas
Maloniai pranešame, jog šiandien, 2023 m. balandžio 17 d., buvo išaiškintas Didžiojo žaidimo-25, Pavasarinio katalogo 500 EUR Pavasarinio prizo laimėtojas.   Ja tapo D.M. Danaitienė iš Šilalės r. sav.   Džiaugiamės Jūsų laimėjimu ir nuoširdžiai sveikiname!
2023 m. Jūsų gerai savijautai
Maloniai pranešame, jog šiandien, 2023 m. vasario 20 d., buvo išaiškinti Didžiojo žaidimo-25 laimingieji, kuriems grąžinsime jų sumokėtus pinigus už katalogo „Jūsų gerai savijautai“ įsigytas prekes. Jais tapo:

p. O. G. Burneikienė iš Kauno m. sav.

p. J. Glasas iš Vilkaviškio r. sav.

p. V. Mesonienė iš Kauno m. sav.

p. Z. P. Nakienė iš Druskininkų sav.

p. A. Kašlejienė iš Vilniaus r. sav.

p. O. Basijokienė iš Ignalinos r. sav.

p. J. Vaičiulis iš Radviliškio r. sav.

p. T. Filipovskaja iš Vilniaus m. sav.

p. N. Gerulaitienė iš Kauno m. sav.

p. N. Obadauskienė iš Šiaulių m. sav.

Džiaugiamės Jūsų laimėjimu ir nuoširdžiai sveikiname!

Dalyvaukite Didžiajame žaidime-25
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau prasidėjo Didysis žaidimas-25 , kuriame ir vėl kviesime susipažinti su mūsų kruopščiai atrinktais ir parengtais prekių pasiūlymais. Ir, žinoma, vėl esame pasiruošę nustebinti ypatingomis privilegijomis ir laimėjimo galimybėmis.  Šio žaidimo priziniame fonde net 55 000 EUR!
Didžiojo žaidimo-24 finalas
Maloniai pranešame, jog gruodžio 19 dieną, buvo išrinkti Didžiojo žaidimo-24 nugalėtojai. Didžiojo žaidimo komanda nuoširdžiai sveikina visus laimėtojus! Pagrindinį žaidimo prizą – 30 000 EUR Didįjį prizą ir 5000 EUR Lojalumo prizą už greitą atsakymą laimėjo p. J. Abraškevičius iš Panevėžio. II-ąjį 15 000 EUR vertės Specialųjį prizą – 15 000 EUR ir 1000 EUR Papildomą prizą laimėjo p. E. Grikšienė iš Kauno. Gruodžio 19 dieną, kviečiame Jus žiūrėti reportažą apie įvykusį Didžiojo žaidimo-24 finalą ir nugalėtojų išaiškinimą per BTV televiziją 17.23 laidoje Info Diena. Laimėtojai taip paskelbti gruodžio 22 d. (šeštadienio) „Lietuvos ryto“ priede „Savaitgalis“. 300 Mažųjų prizų laimėtojų sąrašą galite patikrinti paspaudę nuorodą: DZ24 finalas LR_2021-12_ [embed]https://www.youtube.com/watch?v=-AY3Fm4MgsA[/embed]
2022 m. Jūsų išskirtinėms Kalėdoms pasiūlymas
Maloniai pranešame, jog šiandien, 2022 m. gruodžio 19 d., buvo išaiškinti Didžiojo žaidimo-24 laimingieji, kuriems grąžinsime jų sumokėtus pinigus už katalogo „Jūsų išskirtinėms Kalėdoms“ įsigytas prekes. Jais tapo: p. B. Žvirblienė iš Ukmergės r. sav.  p. V. Šimkutė iš Molėtų r. sav.  p. S. Kuodienė iš Vilniaus. Džiaugiamės Jūsų laimėjimu ir nuoširdžiai sveikiname!
Didžiojo žaidimo-24 finalas jau gruodžio 19 dieną
Maloniai pranešame, kad jau visai netrukus – gruodžio 19 dieną – bus išrinkti Didžiojo žaidimo-24 nugalėtojai. Juos paskelbsime mūsų svetainėje iškart po žaidimo finalo. Gruodžio 19 dieną kviečiame Jus žiūrėti reportažą apie įvykusį Didžiojo žaidimo-24 finalą ir nugalėtojų išaiškinimą per BTV televiziją 17.23 laidoje Info Diena. Laimėtojai taip pat bus paskelbti gruodžio 22 d. (šeštadienio) „Lietuvos ryto“ priede „Savaitgalis“. Linkime visiems sėkmės!
2022 m. Kalėdinio katalogo pasiūlymas
Maloniai pranešame, jog šiandien, 2022 m. lapkričio 14 d., buvo išaiškintas Didžiojo žaidimo-24, Kalėdinio katalogo 500 EUR Kampanijos prizo laimėtojas. Ja tapo Z. Rybakovienė iš Prienų r. sav. Džiaugiamės Jūsų laimėjimu ir nuoširdžiai sveikiname!
2022 m. Moteriško apsiausto „Stockholm“ pasiūlymas
Maloniai pranešame, jog šiandien, 2022 m. spalio 17 d., buvo išaiškintas Didžiojo žaidimo-24, moteriško apsiausto „Stockholm“ 300 EUR Kampanijos prizo laimėtojas. Juo tapo J. Adomaitis iš Šakių r. sav. Džiaugiamės Jūsų laimėjimu ir nuoširdžiai sveikiname!
Kviečiame Jus dalyvauti Didžiajame žaidime!
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros projektas, paremtas reklaminių pasiūlymų siuntimu, kviečiant asmenis užsisakyti siūlomas prekes ir kartu dalyvauti žaidime su galimybe laimėti prizus.

Daugiau informacijos: (8 700) 700 77 arba  [email protected]

Registracija internetu
×

    Registracija į Didįjį žaidimą