Bendrosios nuostatos

UAB „Arpresa“ (toliau – Bendrovė, Mes) kontaktiniai duomenys: įmonės kodas: 225319260; buveinės adresas: Ulonų g. 2, Vilnius; Tel. (8 5) 210 2572; El. paštas: [email protected] (toliau – Bendrovė) įsipareigoja užtikrinti Bendrovės interneto svetainėje https://didysiszaidimas.lt (toliau – Svetainė) renkamų asmens duomenų saugumą ir Jūsų teises lankantis Bendrovės svetainėje ir susipažįstant su jos turiniu.

Ši slapukų politika skirta suteikti mūsų svetainės lankytojams papildomos informacijos apie svetainėje naudojamas technologijas ir kaip Bendrovė jas naudoja.

 

Informacija apie slapukus

Slapukai yra maži raidiniai ir skaitiniai failai, kurie atsisiunčiami ir išsaugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje) ir išsaugomi jūsų interneto naršyklėje, kai lankotės svetainėje. Galite juos naudoti norėdami sekti, kuriuose svetainės puslapiuose lankotės, išsaugoti įvestą informaciją arba prisiminti savo nuostatas, pvz., kalbos nustatymus, kai naršote svetainę.

 

Slapukų kūrimo tikslas ir teisinis pagrindas

Slapukai reikalingi tam, kad jums būtų lengviau naudotis mūsų skaitmeninėmis paslaugomis, kad galėtume gauti informacijos apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, ir kad galėtume patobulinti savo lankytojams siūlomas paslaugas. Slapukai taip pat naudojami siekiant suteikti jums asmeninę informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas.

Naudojame įvairių tipų slapukus, kurie įdedami pagal numatytuosius nustatymus (pvz., „būtini“ slapukai), tačiau prašome jūsų sutikimo tik dėl tam tikrų slapukų, kurie naudojami analitikos, rinkodaros, funkcijų nustatymo tikslais. Duodami sutikimą slapukų juostoje, kuri pasirodo, kai lankotės svetainėje, pasirenkate, ar leisti tam tikrų kategorijų slapukus. Savo pasirinkimą, Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti.

 

Slapukų kūrimo tikslas ir teisinis pagrindas

Naudojame kelių kategorijų slapukus, naudotojo sutikimas nereikalingas tik būtiniesiems, kitiems sutikimas yra privalomas. Sutikdami su slapukų kategorija, sutinkate su visais tos kategorijos slapukais, pvz., rinkodaros. Galite bet kada pakeisti savo sutikimą ir atsisakyti slapukų.

Būtinieji slapukai

Būtinieji slapukai yra svarbūs ir leidžia pasiekti skirtingas svetainės dalis. Šie slapukai išsaugomi jūsų kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai lankotės ir naršote svetainėje arba tam tikrą laiką. Jie nustatomi reaguojant į jūsų veiksmus, kurie laikomi paslaugos užklausa, pvz., privatumo nuostatų nustatymas, prisijungimas ar formų pildymas. Šie slapukai yra būtini svetainės veikimui, todėl jų negalima atmesti, todėl vartotojo sutikimas su šios kategorijos slapukais nėra būtinas.

Funkciniai slapukai

Dėl funkcinių slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Analitiniai/statistiniai slapukai

Analitiniai/statistiniai slapukai leidžia mums stebėti apsilankymų skaičių ir šaltinius, kad galėtume įvertinti ir pagerinti mūsų svetainės našumą. Jie padeda mums suprasti, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai naudojami, taip pat kaip lankytojai naršo mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti šiuos slapukus, jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į mūsų statistiką, o jūsų veikla mūsų svetainėje nebus ribojama.

Rinkodaros slapukai

Tiksliniai rinkodaros slapukai naudojami norint identifikuoti turinį, kurio norite šioje svetainėje, ir suteikti jums aktualiausią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, pagerinti mūsų svetainės turinio pritaikymą. Šie slapukai gali būti naudojami mūsų reklamos kampanijoms trečiųjų šalių svetainėse. Jei sutinkate su šių slapukų naudojimu trečiųjų šalių svetainėse, taip pat galite gauti informacijos apie mūsų produktus, kuriais domėjotės. Jei atsisakysite šių slapukų, jums bus rodom bendri ir nesuasmeninti skelbimai.

Svarbi informacija apie svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje rodomas „Google“ valdomos trečiosios šalies „YouTube“ svetainės turinys. Puslapių operatorius yra „YouTube“, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, JAV, „Google“ dukterinė įmonė. Kai lankotės mūsų puslapyje su „YouTube“ turiniu, jūsų naršyklė užmezga tiesioginį ryšį su „YouTube“ serveriais ir ten nuskaito turinį, kad jį jums parodytų. Integruojant „YouTube“ turinį jūsų naršyklė palaiko ryšį su „YouTube“ serveriu JAV, kuris gali įrašyti atitinkamą jūsų naršyklės turinio gavimą. Jei esate prisijungę prie „YouTube“ paskyros, leidžiate „YouTube“ priskirti naršymo elgseną tiesiogiai jūsų asmeniniam profiliui. Galite to išvengti atsijungę nuo „YouTube“ paskyros prieš apsilankydami mūsų svetainėje.

Daugiau informacijos apie naudotojų duomenų tvarkymą rasite „YouTube“ (kaip „Google“ antrinės įmonės) privatumo politikoje adresu: https://policies.google.com/privacy

Asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (BDAR) 6 str. 1 d. (a) p. ir 49 str. 1 d. (a) p., t.y. Jūsų sutikimas su slapukais ir asmens duomenų perdavimu už Europos Sąjungos ribų.

 

Informacija apie asmens sutikimą kurti slapukus

Kai lankotės šioje svetainėje, parodomas langas, informuojantis, kad svetainė naudoja slapukus. Jei paspausite „Leisti visus“, tai reiškia, kad sutikote su visais svetainėje esančiais slapukais ir patvirtinate, kad perskaitėte informaciją apie slapukus, jų naudojimo tikslus ir atvejus, kai informacija perduodama trečiosioms šalims.

Jei paspausite „Atmesti visus“, tai reiškia, kad nesutikote su svetainėje esančiais slapukais, kuriems reikalingas sutikimas.

Jei paspausite „Tinkinti“, tai reiškia, kad sutikote su Jūsų konkrečiai pasirinktais slapukais. Pasirinkimą galite bet kada pakeisti.

Lankytojo sutikimas „būtiniems“ slapukams nereikalingas, nes šie slapukai užtikrina pilną ir nepertraukiamą https://didysiszaidimas.lt svetainės turinio atvaizdavimą, kad galėtumėte prisijungti prie svetainės ir turėti atitinkamą skaitmeninio naršymo bei internetinio naudojimo patirtį.

 

Slapukų atmetimas

Jei nenorite, kad jūsų įrenginyje būtų naudojami slapukai, galite tvarkyti savo slapukų nuostatas, svetainėje patikrinę slapukų sąrašą „Priimti / Atsisakyti“. Atkreipkite dėmesį, kad tokie pakeitimai/pasirinkimai gali turėti įtakos Svetainės funkcionalumui ir gali neleisti jums gauti suasmenintų pasiūlymų ar skelbimų.

 

Sutikimo atšaukimas

Galite bet kada pakeisti slapukus, kuriuos leidžiate mums naudoti, arba jų atsisakyti. Galite atsisakyti visų slapukų, išskyrus „būtinus“. Paspaudę:

Jei norite duoti sutikimą arba atšaukti sutikimą dėl analitikos, rinkodaros, funkcinių slapukų, spustelėkite atitinkamą įjungimo/išjungimo mygtuką:

Įjungta:

Išjungta:

 

Politikos pakeitimai

Jei turite klausimų dėl asmens duomenų tvarkymo, prašome susipažinti su Bendrovės privatumo politika, kurią galite rasti šioje Bendrovės interneto svetainėje arba kreiptis į Bendrovės duomenų apsaugos specialistą adresu [email protected]

Bendrovė pasilieka teisę bet kada pakeisti šią slapukų politiką. Visi slapukų politikos pakeitimai bus paskelbti https://didysiszaidimas.lt